Miejsce tworzone z pasją

“ Nasza praca jest również naszą pasją, dlatego w stworzenie tego miejsca włożyliśmy wiele wysiłku i całe nasze serce. Mamy nadzieję, że nowoczeszny sprzęt oraz profesjonalizm naszych trenerów pozwoli osiągnąć wszystkim wymarzone efekty. Każdego dnia będziemy starali się Wam to ułatwić. ”

ZESPÓŁ• BEST-GYM

POZNAJ NASZYCH KLUB

Nasza siłownia składa się z 5 stref:

Strefa wolnych ciężarów – solidne ławki, ciężkie sztangi i maszyny pół wolne.

Strefa maszyn – Maszyny izolowane pozwalają zminimalizować ryzyko kontuzji i wymuszają na nas odpowiednią technikę. Są doskonałym sprzętem dla początkujących jak i zaawansowanych sportowców.

Strefa cardio – Tu do Państwa dyspozycji posiadamy bieżnie, rowerki pionowe i poziome oraz opatentowany jedyny w swoim rodzaju Adaptive Motion Trainer, który pozwala na ruch w każdej płaszczyźnie, dla każdego kto pragnie zrzucić zbędne kilogramy oraz zrobić solidną rozgrzewkę.

Strefa Treningu Funkcjonalnego: strefa przeznaczona do treningu funkcjonalnego , przystosowana do prowadzenia popularnych treningów ogólnorozwojowych i wytrzymałościowych.

Strefa fitness – to sala przeznaczona dla ludzi ceniących sobie wolność oraz swobodę ruchu ,lubiących przestrzeń i otwartych na przygodę 🙂 to tu będziecie mieli okazję zapoznać się z prowadzonymi zajęciami grupowymi kształtującymi sylwetkę w połączeniu z dobrą zabawą.

Klub sportowy Best Gym stworzyliśmy tak, aby każdy, ze względu na wiek,płeć i stopień zaawansowania, miał możliwość rozwoju i osiągnięcia własnych celów.